PROJEKT JIŽNÍ MORAVA ČTE VYHLÁŠEN!

03.10.2017 11:24

V pondělí 2. října 2017 jsme v Obecní knihovně Rozdrojovice přivítali známou brněnskou ilustrátorku paní Vlastu Švejdovou, která přijela zahájit literární a výtvarnou soutěž na podporu čtenářství a podporující poznávání lokální historie a genius loci místa s názvem JIŽNÍ MORAVA ČTE, letos s tématem PŘÍBĚHY MÉHO KRAJE. Projekt finančně podpořil Jihomoravský kraj. Do soutěže se mohou zapojit děti ve věku 4 až 15 let, členství v knihovně není podmínkou. Soutěž má dvě kategorie:
I. kategorie 8 - 10 let
II. kategorie: 11 - 15 let
Speciální literárně-výtvarná kategorie s regionální tematikou: soutěž pro kolektivy 8 - 15 let (max. 5 dětí)
Pro děti ve věku 4 - 7 let je otevřena výtvarná soutěž.

Pro zařazení do jednotlivých kategorií je rozhodující věk dosažený v roce 2017.
Přihlášky jsou dostupné v knihovně, na obecním úřadě a na webové stránce knihovny ke stažení.
Soutěžní práce přijímáme v knihovně do konce října. Slavnostní vyhodnocení soutěžních prací s jejich veřejným čtením se uskuteční v knihovně ve středu 22. listopadu v 16 hodin. Vítěz z každé kategorie se zúčastní v doprovodu až dvou osob (rodičů, prarodičů), tzn. v počtu celkem tří osob slavnostního setkání autorů vítězných prací, které se bude konat v neděli 3. 12. 2017 v brněnském Divadle Polárka (kategorie děti předškolního věku a kategorie prací kolektivů literárně-výtvarné soutěže)
a v sobotu 9. 12. 2017 ve Hvězdárně a planetáriu Brno (kategorie 8 - 10 let a 11 - 15 let literární soutěže).

PŘIHLÁŠKA_JEDNOTLIVCE_DO_SOUTĚŽE_JIŽNÍ_MORAVA_ČTE.docx (13422)

PŘIHLÁŠKA_KOLEKTIVU_DO_SOUTĚŽE_JIŽNÍ_MORAVA_ČTE.docx (13329)

TĚŠÍME SE NA LITERÁRNÍ A VÝTVARNOU TVORBU DĚTÍ Z ROZDROJOVIC!