POZVÁNÍ NA BESEDU S BRNĚNSKOU ILUSTRÁTORKOU VLASTOU ŠVEJDOVOU V SOBOTU 27. 11.

06.10.2021 09:21

Obecní knihovna Rozdrojovice se již 6. rokem zapojila do projektu

JIŽNÍ MORAVA ČTE

Tématem letošního ročníku je "Teď to vidím jinak"

zvolené v souvislosti s událostmi loňského a letošního roku,

které v mnohém proměnily svět kolem nás a v mnohém ovlivnily náš každodenní život.

Svět se proměňuje a my v něm.

V rámci projektu se v knihovně uskuteční v sobotu 27. listopadu v 16.00 hodin setkání se známou brněnskou ilustrátorkou,

patronkou Obecní knihovny Rozdrojovice

paní Vlastou Švejdovou.

Nenechte si ujít příležitost osobního setkání doprovázeného nejen vzpomínkami na dětství paní Švejdové, její vztah ke knihám, ale především seznámení s její současnou tvorbou. Součástí bude malá výtvarná dílna, ve které si děti budou moci pod odborným dohledem paní Švejdové nakreslit svoje oblíbené literární postavy. Z těchto prací bude, v případě souhlasu s vystavením práce, v knihovně uspořádaná výstavka.

Srdečně zveme všechny zájemce.

Projekt vyhlásila Moravská zemská knihovna v Brně s podporou Jihomoravského kraje.

Mezi 50 zapojenými knihovnami je také Obecní knihovna Rozdrojovice.

Webová stránka projektu: jiznimoravacte.cz.

Projekt Jižní Morava čte finančně podpořil Jihomoravský kraj.

Letáček-Obecní knihovna Rozdrojovice se již 6. rokem zapojila do projektu JIŽNÍ MORAVA ČTE.pdf (287085)