JIŽNÍ MORAVA ČTE V ROZDROJOVICÍCH!

07.10.2018 20:16

Brněnská ilustrátorka Vlasta Švejdová v Rozdrojovicích!

Obecní knihovna Rozdrojovice se již 3. rokem zapojila do projektu JIŽNÍ MORAVA ČTE,

který přijede zahájit

známá brněnská ilustrátorka Vlasta Švejdová

Projekt vyhlásila Městská knihovna Břeclav spolu s Moravskou zemskou knihovnou v Brně a mezi zapojenými knihovnami je také Obecní knihovna Rozdrojovice.

Zveme Vás na vyhlášení soutěže, které se uskuteční

v sobotu 13. října 2018

v 16 hodin v knihovně.

Můžete se těšit na povídání o tom, jak se paní Vlasta Švejdová stala ilustrátorkou, a co je potřeba, aby se z někoho, kdo rád maluje, stal dobrý a úspěšný ilustrátor.

Děti si mohou s pomocí paní ilustrátorky nakreslit svého literárního či pohádkového hrdinu či princeznu. Papíry i pastelky pro děti zajistíme.

Na setkání se dozvíte více o nové soutěži, jejích pravidlech a pěkných cenách pro vítěze.

Děti přijde na zahájení přivítat také psí kamarád – dalmatin Finn.

Webová stránka projektu: jiznimoravacte.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu! Projekt Jižní Morava čte finančně podpořil Jihomoravský kraj.

Letáček-Obecní knihovna Rozdrojovice se již 3. rokem zapojila do projektu JIŽNÍ MORAVA ČTE.pdf (374463)