Zapojte se do nové literární soutěže! Výzva pro děti a mládež 6 až 18 let.

12.10.2016 14:05

Obecní knihovna informuje

ZAPOJTE SE DO NOVÉ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE!

Výzva pro všechny děti a mládež do18 let!

Podmínkou účasti není registrace v knihovně.

Jihomoravský kraj podpořil nový projekt na podporu čtení a čtenářství s názvem

Jižní Morava čte,

jehož součástí je literární soutěž pro děti a mládež o ceny na téma

Mýty a legendy mého kraje

Do konce října můžete odevzdávat svoje práce v Obecní knihovně Rozdrojovice, případně na Obecním úřadě, či poslat na e-mailovou adresu: knihovnarozdrojovice@volny.cz.

Na webové stránce knihovny, případně na Obecním úřadě, najdete přihlášky k účasti v soutěži.

A o čem můžete psát??

O čemkoli, co se stalo v minulosti, zajímavá událost či příběh nejlépe se vztahem k Rozdrojovicím. Zeptejte se své babičky, dědečka, pamětníků, co se v minulosti přihodilo v Rozdrojovicích a napište nám o tom. Hlavní cenou v každé kategorii: 6 - 9 let, 10 - 18 let

je 1+1 vstupenka do Divadla Polárka na divadelní představení 3. 12. 2016, knižní ceny a dárkové upomínky.

Rozsah práce 1-5 stran, lze psát rukou i na počítači. Obrázky k textu jsou vítané.

Koncem listopadu se bude konat slavnostní vyhlášení výsledků s udělením diplomů a dalších zajímavých cen.

Pokud potřebujete poradit či poskytnout další informace, napište nám!

Práce lze psát i v knihovně za pomoci knihovnice.